Fotbalová akademie

U9BA turnaje PU/MU

Sezóna 2021/2022

15.8. - Vítek CUP v Ostravě, sraz v 8:15 na TC Vítek, nominováni všichni

18.8. - PU - proti Zaglebie Sosnowiec (hraje se ve Wodzislawi)

21.8. - Hyundai CUP - turnaj v Nošovicích (Baník Bazaly, Baník Šoupalka, Spartak Trnava, Sigma Olomouc, Górnik Zabrze, Zaglebie Sosnowiec, Frýdek Místek, tým Hyundai)

29.8. - Polsko - turnaj v Sosnowci (Zaglebie)

4.9. - den s Baníčky - turnaj ve Viganticích

4.9. - MU - Hať - FCB, 13:00

6.9. - MU - Vítkovice - FCB, na Klegovce 16:00

8.9. - PU - Rapid Wodzislaw, Bazaly 16:00

12.9. - Interliga v Polsku

18.9. - minirepublika v Havířově ( ve skupině JFA České Budějovice, SFC Opava a Sokolov)

18.9. - PU proti Staré Bělé U10 - 8:30 (sraz 8:00 v Bělé)

20.9. - MU - FC Ostrava Jih - FCB, 16:30

23.9. - MU - FCB - Dolní Benešov, 16:30 Bazaly

24.-26.9. - Soustředění ve Smilovicích

28.9. - Papírny Cup - turnaj v Šumperku

28.9. - MU s Hlučínem, nutno přeložit, máme turnaj

1.10. - MU - FCB - Vřesina, 16:00 Bazaly hrát bude nakonec U8 a to 6.10.

3.10. - triangl Šoupalka (2x Zbrojovka Brno, 2x Sigma, Šoupala a my)

5.10. - MU - FCB - Petřkovice, 16:00 Bazaly

6.10. - kvalifikace Pohár mládeže ( Havířov)

9.10. - turnaj ve Staré Bělé - proti kategoriím U11

10.10. - Triangl na Šoupalce (od 14:00, soupeři Sigma, Hlučín, FCB Šoupalka)

12.10. - MU - FCB - Petřkovice, 16:00 Bazaly

16.-17.10 - Ekstraliga Talentow - turnaj Polsko (6+1, napůl s Šoupalkou), Chelmek

22.-24. 10 - soustředění Smilovice

6.11. - triangl v Hlučíně

13.11. - Triangl v Praze - Sparta Praha, Slavia Praha

14.11. - Triangl v Praze - Tempo Praha, Bohemians

11.12. - Triangl v Brně - Zbrojovka, Sigma, Pardubice

4.12. - halový turnaj v Němčicích na Hané (Slovácko, Prostějov, Vyškov, Hodonín a další...)

19.12. - Triangl ve Wroclavi - Slask Wroclaw, Lech Poznaň

rok 2022

22.1. - miniturnaj Brno - Zbrojovka, Slovan Bratislava, Slavia Praha, Sparta Praha, Příbram

5.2. - halový turnaj v Němčicích na Hané (Slovácko, Prostějov, Vyškov, Hodonín a další...)

19.2. - triangl Brno

26.2. - PU - Strahov - proti AC Sparta Praha

13.3. - miniturnaj ZŠ Šoupala 6+1, Sparta Praha, FCB, 2 týmy k tomu

28.-29.5. - O pohár mládeže (bývalá Ondrášovka)

3.-5.6. - Turnaj v Polsku - Zakopane (Atl. Madrid, FC Porto, Stoke City, Rapid Vídeň, Bayer Leverkusen, Hammarby IF, NK Zagreb, AS Trenčín a další...)

27.-28.8. - Silesia CUP v Kravařích