U10 nominace
27.04.2024 - Mini Morava Veřovice (2 x 5+1)
Místo: AFC Veřovice, Veřovice 657, 742 73 Veřovice
Doprava: vlastní
Sraz: 12:15 hod.
Začátek: 13:00 hod.
Konec: 16:30 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na přírodní trávě), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
20.04.2024 - PU - FK Frýdek-Místek
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 13:15 hod.
Začátek: 14:00 hod.
Konec: 16:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: Hajduk, Migdal, Novák, Štefek S., Večeřa, Verykios, Vidlák, Záležák, Zátopek, Faika, Renner
14.04.2024 - PU - FC Vsetín U11
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 08:15 hod.
Začátek: 09:00 hod.
Konec: 10:30 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: Lebraimy, Renner, Štefek J., Baroš, Koňařík, Markl, Vicher, Verykios, Volný, Hajduk, Večeřa, Novák
13.04.2024 - TR - SPARTA Brno, FC Kyjov, 1.FC Slovácko, Bohemians Praha
1.skupina: Hajduk, Migdal, Novák, Štefek S., Večeřa, Vidlák, Zátopek, Faika, Staněk
Místo: Kaštýlek 809, 696 32 Ždánice
2. skupina: Lebraimy, Renner, Štefek J., Verykios, Volný, Baroš, Vicher, Koňařík, Markl
Místo: Nenkovice 131, 696 37 Nenkovice
Pro obě skupiny:
Doprava: vlastní
Sraz: 08:30 hod.
Začátek: 09:30 hod.
Konec: 12:30 hod.
S sebou: kopačky , přírodní tráva, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
06.04.2024 - PU - FOTBAL Třinec
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 13:15 hod.
Začátek: 14:00 hod.
Konec: 16:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
26.03.2024 - PU - Výběr OFS Ostrava U11
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 16:45 hod.
Začátek: 17:00 hod.
Konec: 18:30 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
23.03.2024 - Mini Morava Nový Jičín (2 x 5+1)
Místo: FK Nový Jičín, U Stadionu, 741 01 Nový Jičín 1
Doprava: vlastní
Sraz: 10:45 hod.
Začátek: 11:30 hod.
Konec: 14:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
16.03.2024 - PU TJ Valašské Meziříčí (1 x 6+1)
Místo: Liptál (Liptál 493, 756 31 Liptál)
Doprava: vlastní
Sraz: 09:00 hod.
Začátek: 10:00 hod.
Konec: 12:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: Hajduk, Novák, Štefek S., Večeřa, Vidlák, Volný, Záležák, Faika
16.03.2024 - Memoriál Petra Urbana - halový turnaj Krnov
Místo: Sportovní hala - Janáčkovo nám. 1970, 794 01 Krnov 1-Pod Bezručovým vrchem
Doprava: vlastní
Sraz: 08:30 hod.
Začátek: 09:00 hod.
Konec: 17:00 hod.
S sebou: sálová obuv!!! (hraje se v hale), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník), pojištění do zahraničí
Nominace: Baroš, Koňařík, Lebraimy, Markl, Renner, Štefek J., Vicher
13.03.2024 - PU FOTBAL Třinec
Místo: Tyršova 214, 739 61 Třinec 1
Doprava: vlastní
Sraz: 17:00 hod.
Začátek: 17:30 hod.
Konec: 19:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
09.03.2024 - Mini Morava Nový Jičín (2 x 5+1)
Místo: FK Nový Jičín, U Stadionu, 741 01 Nový Jičín 1
Doprava: vlastní
Sraz: 10:00 hod.
Začátek: 11:00 hod.
Konec: 13:45 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
02.03.2024 - PU FC Hlučín U10 (2 x 5+1)
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 09:15 hod.
Začátek: 10:00 hod.
Konec: 12:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
24.02.2024 - Mini Morava Nový Jičín (2 x 5+1)
Místo: FK Nový Jičín, U Stadionu, 741 01 Nový Jičín 1
Doprava: vlastní
Sraz: 12:00 hod.
Začátek: 12:40 hod.
Konec: 15:40 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
18.02.2024 - PU ROZWOJ Katowice, GÓRNIK Zabrze, RAKÓW Czestochova (1 x 6+1)
Místo: UL. Asnyka 27, Katowice (PL)
Doprava: vlastní
Sraz: 09:15 hod.
Začátek: 10:00 hod.
Konec: 12:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník), pojištění do zahraničí
Nominace: Lebraimy, Novák, Renner, Štefek J., Baroš, Vicher, Koňařík, Markl (trenér Renner)
17.02.2024 - PU MFK Frýdek-Místek U10 (1 x 6+1)
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 11:15 hod.
Začátek: 12:00 hod.
Konec: 14:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: Hajduk, Migdal, Štefek S., Večeřa, Verykios, Vidlák, Volný, Záležák, Zátopek (trenér Punda)
10.02.2024 - PÚ MŠK Žilina, AS Trenčín (1 x 4+1)
Místo: Športová hala Predmier, 013 51 Predmier
Doprava: vlastní
Sraz: 08:45 hod.
Začátek: 09:30 hod.
Konec: 12:00 hod.
S sebou: sálová obuv!!! (hraje se v hale), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník), pojištění do zahraničí
Nominace: Novák, Renner, Štefek J., Baroš, Vicher, Koňařík, Markl (trenér Renner)
10.02.2024 - Mini Morava Nový Jičín (1 x 5+1)
Místo: FK Nový Jičín, U Stadionu, 741 01 Nový Jičín 1
Doprava: vlastní
Sraz: 12:15 hod.
Začátek: 13:00 hod.
Konec: 16:00 hod.
S sebou: kopačky (hraje se na UT), chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: Hajduk, Lebraimy, Migdal, Štefek S., Večeřa, Verykios, Vidlák, Volný, Záležák, Zátopek (trenér Punda)
03.02.2024 - PU - MFK Frýdek-Místek (2 x 5+1)
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 12:15 hod.
Začátek: 13:00 hod.
Konec: 15:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
27.01.2024 - Mini Morava Nový Jičín (2 x 5+1)
Místo: FK Nový Jičín, U Stadionu, 741 01 Nový Jičín 1
Doprava: vlastní
Sraz: 11:00 hod.
Začátek: 11:45 hod.
Konec: 15:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
20.01.2024 - PU - FOTBAL Třinec (2 x 5+1)
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 13:15 hod.
Začátek: 14:00 hod.
Konec: 16:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
14.01.2024 - PU - ZAPN Žywiec (2 x 6+1)
Místo: Ul. Matejki 5, Žywiec /Pl/
Doprava: vlastní
Sraz: 12:15 hod.
Začátek: 13:00 hod.
Konec: 15:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník), cestovní připojištění, cestovní doklad
Nominace: všichni hráči
16.12.2023 - Předvánoční běh Frýdek-Místek
Místo: Stadion SLEZAN Frýdek - Místek, Na příkopě 1159, Frýdek-Místek
Doprava: vlastní
Sraz: 08:45 hod.
Začátek: 09:40 hod.
Konec: 10:30 hod.
S sebou: obuv a oblečení (nejlépe tréninkové oblečení FCB) na crossový běh
Nominace: všichni hráči
09.12.2023 - PU - FK Frýdek - Místek (2 x 5+1)
Místo: ZŠ Šoupala
Doprava: vlastní
Sraz: 13:15 hod.
Začátek: 14:00 hod.
Konec: 16:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
02.12.2023 - PU - FC Hlučín (2 x 5+1)
Místo: U Stadionu 1798, 748 01 Hlučín
Doprava: vlastní
Sraz: 08:15 hod.
Začátek: 09:00 hod.
Konec: 11:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
18.11.2023 - PU - SMS Tychy (2 x 5+1)
Místo: Andersa 22, 43-100 Tychy, Polsko
Doprava: vlastní
Sraz: 08:15 hod.
Začátek: 09:00 hod.
Konec: 11:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník), cestovní připojištění, cestovní doklad
Nominace: všichni hráči
11.11.2023 - PU - TJ Valašské Meziříčí (2 x 5+1)
Místo: Žerotínova 736, 757 01 Valašské Meziříčí
Doprava: vlastní
Sraz: 08:15 hod.
Začátek: 09:00 hod.
Konec: 11:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: všichni hráči
04.11.2023 - PU - MŠK Žilina/FOTBAL Třinec / Dolný Kubín/ (1 x 5+1)
Místo: Cesta na štadión, 010 04 Žilina-Závodie, Slovensko
Doprava: vlastní
Sraz: 09:15 hod.
Začátek: 10:00 hod.
Konec: 13:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník), cestovní připojištění, cestovní doklad
Nominace: Baroš, Lebraimy, Renner, Štefek J., Vicher, Volný, Záležák,
04.11.2023 - PU - MFK Vítkovice (1 x 5+1)
Místo: Tréninkové centrum VISTA - Pavlovova 2426, 700 30 Ostrava-jih
Doprava: vlastní
Sraz: 13:15 hod.
Začátek: 14:00 hod.
Konec: 16:00 hod.
S sebou: kopačky, chrániče, další oblečení FCB dle počasí, svačina, hygienické potřeby (mýdlo, ručník)
Nominace: Hajduk, Migdal, Novák, Štefek S., Večeřa, Verykios, Zátopek
28.10
!!! POZOR !!!
V případě že rodič bude na hřišti radit (koučovat své dítě) nebo jakkoliv negativně komentovat utkání ,bude vaše dítě staženo ze hřiště a dále už nebude v zápase pokračovat!!!!!