úterý 21. srpna. 2018
U17 - zápasy

Sedmnáctka zvítězila nad Slováckem

I druhý zápas v celostátní lize mladšího dorostu sedmnáctka Baníku zvládla a zvítězila 4:3. I tentokráte bylo utkání bohaté na góly. Baník po obdržené brance otočil skóre čtyřmi brankami v řadě, domácí v závěru snížili. Vítěznou vlnu mohou hráči potvrdit v pátek, kdy od 13:15 hostí v Radvanicích Mladou Boleslav.

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška: V Uherském Hradišti jsme odehráli velice těžké utkání, s čím jsme ale počítali a také se na to patřičně v týdnu připravovali. Utkání probíhalo za velice vysokých teplot se změnou hrací doby, namísto obvyklých 40 minut se nyní jeden poločas odehrává již 45 minut. Bohužel jsme opět nevstoupili dobře do utkání a hned ve třetí minutě inkasovali. V průběhu prvního poločasu jsme se postupně dostávali do hry a dokázali se po brankách Boháče a Knedly dostat do zaslouženého vedení. Ke konci poločasu jsme ještě navýšili naše vedení, když se podobně jako při první brance po přihrávce Barkova dokázal prosadit Drozd. V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a hned se odměnili brankou Barkova ze standardní situace. Následně jsme se dále prosazovali, měli průběh zápasu ve svých rukou a nastřelili i dvě tyče. Soupeř sice ještě dokázal v závěru dvakrát snížit po našem nedostatečném důrazu a diskutabilním pokutovém kopu, ale k ničemu dalšímu se nezmohl a my si zaslouženě odvezli tři body.

18.
srp
1.FC Slovácko VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 1:3
Branky: 3. Houdek, 64. Raisigl, 89. Gabriš(pen.) - 18. Boháč, 22. Knedla, 41. Drozd, 61. Barkov Rozhodčí: Tomanec - Mojžíš, Galář