neděle 23. září. 2018
U19 - zápasy

Devatenáctka vítězně po penaltovém rozstřelu

Teprve druhé vítězství v sezóně, tentokráte po penaltovém rozstřelu si připsala devatenáctka. Jednalo se o těžký zápas, kde se Baník ujal velmi brzo vedení, ale opět doplatil na faul v šestnáctce a Pardubice vyrovnali na konečný stav z pokutového kopu. Ty nakonec rozhodovaly o bodu navíc, který získal v deváté sérii domácí Baník.

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše: Lépe začít snad už nejde. Výborný nástup, druhá minuta a vedeme po akci Kaloče se Zajíčkem 1:0. Poté máme další šance, nastřelíme tyč. Škoda, že z toho nedokážeme vytěžit vyšší skóre, uklidnit tak hru více do kombinace. Zbytečně faulujeme a soupeř se po vyrovnání z penalty nakopne k lepšímu výkonu. Je nebezpečný z protiútoků. V obraně obrovsky chybujeme a drží nás jen vynikající výkon brankáře Zouhara. Ve druhém poločase se naše defenziva zlepšila, ale dopředu toho bylo málo. V posledních dvaceti minutách jsme Pardubice zatlačili, měli jsme tam nějaké možnosti, ale nedotáhli jsme je do konce.