FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Ani v Jihlavě čtrnáctka nezaváhala

14.09.2020, Redakce

Podruhé se utkala čtrnáctka s Jihlavou. Po jasné domácí výhře však tentokráte baníkovci v prvním poločase tahali za kratší konec a byli rádi za bezbrankový stav. Po změně stran se role otočily a po čtyřech brankách slaví šestou výhru v soutěži.

 
 
4.kolo, neděle 13.9.2020

Jihlava - Ostrava

Jihlava
0:4(0:0)
Ostrava
 

Branky: 42. vlastní, 44. Binar, 64. Šopík, 66. Drozd Rozhodčí: Srňánek - Havlín, Nejedlý

 

Ostrava: Keller - Tomeček (41´ Šopík), Mechl, Keňo (41´ Švrček), Pinkas - Frýdl (41´ Graclík), Tamajka (41´ Řeháček) - Lores (41´ Binar), Dvořáček (41´ Ďurina), Tomeček (41´ Jílek) - Drozd

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Radima Macíka: Utkání v Jihlavě bylo utkání dvou rozdílných poločasů. Tentokrát dostali šanci od začátku jiní kluci než obvykle a vůbec se nám to herně nepovedlo. Od úvodu utkání jsme tahali za kratší konec. Byly jsme všude pozdě, nedokázali jsme si vzájemně vyhovět, chyběla kvalita na míči a u některých kluků i větší odhodlání a nasazení. Jihlava byla lepší a kdyby vedla o poločase o tři branky, tak by to bylo zaslouženě. Druhý poločas už byl o něčem jiném. Vystřídali jsme a obraz hry byl daleko efektivnější. Najednou nás bylo plné hřiště. Pomohla nám vlastní branka po centru z levé strany, kdy bránicí hráč pod tlakem si nešťastně srazil míč za vlastního brankáře. Hned vzápětí jsme přidali další branku a i přesto, že soupeř měl ještě dvě příležitosti ke vstřelení branky hru, tak jsme kontrolovali, skóre jsme navýšili(k tomu jsme nedali penaltu) a utkání dohráli, tak jak jsme se chtěli prezentovat po celé utkání. Pochvala za druhý poločas a i za to, jak nám ve druhé půli fungovala hra středových hráčů s hrotovým útočníkem ve spolupráci s krajními hráči. Pochválit musíme i našeho brankáře Kellera, který nás během utkání hodně podržel.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda