FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka vítězná i proti Plzni

07.09.2020, Redakce

Po odložených zápasech se představila ke druhému mistrovskému zápasu sedmnáctka opět doma. Soupeřem jí byla Plzeň. Viktoriáni byli kvalitním týmem, ale za delší konec provazu tahali svěřenci Marcela Frajta, kteří třikrát skórovali a opět udrželi čisté konto.

 
 
3.kolo, sobota 5.9.2020, SC Vista

Ostrava - Plzeň

Ostrava
3:0(2:0)
Plzeň
 

Branky: 21. Látal, 44. Bitta, 59. Málek Rozhodčí: Kotala - Vojkovský, Dudek

 

Ostrava: Hrubý - Jiříček, Vykopal, Macej (75. Buryan), Michlík - Obuch (59. Maloň), Šín - Šudák (59. Frébort), Levčík, Látal (51. Málek) - Bitta (75. Kedroň)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: V dalším utkání jsme v domácím prostředí narazili na kvalitní mužstvo z Plzně. Výborně připravený tým po taktické stránce a velmi silný v osobních soubojích nám ze začátku zápasu svou houževnatostí dělal problémy. Hodně nám pomohla úvodní branka, po které jsme se uklidnili a zlepšili rozehrávku a celkový výkon týmu šel nahoru. Přidali jsme druhou branku a od té doby měli utkání pod kontrolou. Jednoznačně ale musíme zapracovat na rychlejší práci s míčem, protože v zápase někdy zbytečně přidržujeme míč a zpomalujeme tím hru. Plus bylo opět střídání. Jde vidět, že kluci, co nastoupí mají kvalitu a týmu vždy pomůžou. Těší nás, že vzadu i přes některé chyby a chvilkové ztráty koncentrace dokážeme udržet nulu.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda