FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Druhá výhra patnáctky

22.08.2019, Redakce

I ve druhém mistrovském zápase slavila patnáctka výhru. Do Ostravy přivezla tři body z Olomouce, kde domácí Sigmu porazila o tři branky. Opět se trefily letní posily - Richard Kovárník a Michal Málek, které doplnil Imider.

 
 
15.kolo, středa 21.8.2019

Olomouc - Ostrava

Olomouc
2:5(1:3)
Ostrava
 

Branky: 40. Šembera, 78. Foukal - 14. a 77. Málek, 16. a 63. Kovárník, 36. Imider Rozhodčí: Doležal - Antoníček, Rosskohl

 

Ostrava: Remiaš - Čavera (51´Gajdošík), Krupička, Bjaček, Šebesta - Badošek, Sirotek (65´Harušťák) - Krejčí, Imider (72´Čech), Málek - Kovárník (72´Dulínek)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Milana Chalupy: Velmi solidní 1.poločas v defenzivě, soupeř si nevypracoval žádnou gólovou situaci, hru jsme měli plně pod kontrolou, nespokojenost pouze s otáčením hry a dohráváním situací v křídelním prostoru. Hrubou individuální chybou jsme se závěrečným hvizdem prvního poločasu umožnili soupeři snížit. V druhé půli na nás Sigma vytáhla vysoký presink, což nám dělalo problémy v rozehrávce a místo toho, abychom hru zjednodušili a přehráli blok soupeře dlouhou přihrávkou, dostal se soupeř do několika šancí, které nevyužil. S postupem času jsme se na hru soupeře adaptovali, kombinací jejich blok překonávali a skóre navýšili. Mrzí nás i druhá inkasovaná branka po další hrubé chybě.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda