FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V derby porazila šestnáctka Vítkovice

31.08.2019, Redakce

Soupeřem šestnáctky byly Vítkovice, které zatím ze tří zápasů byly stoprocentní. Baníkovci naopak chtěli odčinit poslední zápas s olomoucí, který prohráli. Nakonec se radovali domácí, kteří rozhodli v prvním poločase, kdy se dostali do náskoku tří branek. Dvakrát se trefil Levčík (na snímku se raduje z první branky).

 
 
5.kolo, pátek 30.8.2019, Vista

Ostrava - Vítkovice

Ostrava
4:2(3:1)
Vítkovice
 

Branky: 21. a 36. Levčík, 23. Šín, 84. Šudák - 41. Polák (pen.), 88. Matyska Rozhodčí: Matějek - Ham, Bebenek

 

Ostrava: Hrubý - Buryan (71. Michna), Macej, Jiříček, Puchala (60. Michlík) - Obuch, Janál (45. Maloň, 65. Šudák) - Látal, Šín, Frébort (55. Strnad) - Levčík (73. Bitta)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Marka Poštulky a Juraje Kubišty: Do utkání jsme vstoupili velice dobře, hráli kombinačně, agresívně a do 35.minuty se nám podařilo vstřelit tři pěkné branky. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili a nebýt zbytečné penalty v závěru, mohli jsme jít do kabin s větším klidem. Ve druhém poločase se hra změnila. My jsme přestali napadat a upustili od aktivní hry a naopak Vítkovice přidaly na důrazu a začali jsme mít problémy. Se štěstím jsme přežili několik šancí a nebýt dobrého výkonu brankáře Hrubého, mohl se zápas vyvíjet jinak. V závěru jsme ještě z rychlého protiútoku vedení pojistili a zápas i přes ještě jednu inkasovanou branku dotáhli do vítězného konce.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda