FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V Příbrami devatenáctka prohrála

29.09.2019, Redakce

O tom, že devatenáctka odjela z Příbrami s prázdnou, rozhodla špatná koncovka. Herní projev hlavně v prvním poločase byl dobrý, ale na víc než vyrovnání to nestačilo. O výsledku rozhodla penalta, kterou domácí dvanáct minut před koncem proměnili.

 
 
8.kolo, sobota 28.9.2019

Příbram - Ostrava

Příbram
2:1(1:1)
Ostrava
 

Branky: 5. Švestka, 78. Vokřínek (pen.) - 25. Harušťák Rozhodčí: Kotalík - Krejsa, Sandr

 

Ostrava: Netolička - Zálešák, Tamajka, Harušťák, Sotorník (72´ Blahuta) - Boháč - Konečný, Martiník, Wojatschke (68´ Smékal), Knedla - Barkov

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Nástup do zápasu byl velmi dobrý. I když jsme brzy po chybě v rozehrávce inkasovali a prohrávali, herně to byl za poslední dobu náš nejlepší poločas. Drželi jsme míč v kombinaci, byli agresivní v soubojích, tvořili si šance, střely, měli hodně rohů a různých "závarů". Byl tam i dobrý tlak a různé možnosti do pokutového území soupeře. Bohužel pro nás jsme z toho vytěžili jenom vyrovnání. Druhý poločas už tak dobrý nebyl. Domácí se zlepšili a dokázali nás přitlačit. My měli jen dvě nebezpečné střely z hranice pokutového území. Nakonec jsme zápas prohráli deset minut před koncem po penaltě. Je to velká škoda, na body jsme v Příbrami rozhodně měli. Momentálně nás ale trápí produktivita. Za poslední čtyři kola jsme dali jen čtyři góly a tady nás to stálo z tohoto pohledu za střelecky promarněný první poločas možná i vítězství.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda