Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Odveta patnáctce vyšla dokonale

01.11.2018, Redakce

V prvním kole se v souboji stejných soupeřů ve Zlíně zrodila remíza. Tentokráte byl výkon baníkovců nad síly ševců, kterým na cestu domů přibalili šest branek.

12.kolo, středa 31.10.2018, ZŠ Šoupala

Ostrava - Zlín

Ostrava
6:1(2:1)
Zlín

Branky: 55. a 62. Macej, 58. a 66. Bitta, 12. Janál, 23. Grygar - 35. Šůstek Rozhodčí: Bebenek - Svoboda, Jurajda

Ostrava: Kaláb - Michna (36´Obuch), Jiříček, Macej, Michlík - Janál (45´Maloň), Grygar - Šudák (36´Frébort), Šín, Látal - Levčík (45´Bitta)

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Milana Chalupy: Do zápasu jsme vstoupili aktivně, hráli jsme v tempu a soupeře přehrávali, vytvořili si řadu zajímavých situací a přečíslení, které jsme nedotáhli do finále. Soupeř po naší hloupé chybě a nedůslednosti v defenzivě svojí šikovností snížil v poslední sekundě a místo, aby poločas skončil 5:0, najednou to bylo o gól. Druhý poločas jsme ještě zrychlili kombinaci, byli jsme v ní přesnější a předvedli nejlepší říjnový výkon. Celkově až na drobnosti, které si rozebereme a věříme, že se z nich poučíme, jsme s výkonem spokojeni.