čtvrtek 01. listopadu. 2018
U15 - zápasy

Odveta patnáctce vyšla dokonale

V prvním kole se v souboji stejných soupeřů ve Zlíně zrodila remíza. Tentokráte byl výkon baníkovců nad síly ševců, kterým na cestu domů přibalili šest branek.

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Milana Chalupy: Do zápasu jsme vstoupili aktivně, hráli jsme v tempu a soupeře přehrávali, vytvořili si řadu zajímavých situací a přečíslení, které jsme nedotáhli do finále. Soupeř po naší hloupé chybě a nedůslednosti v defenzivě svojí šikovností snížil v poslední sekundě a místo, aby poločas skončil 5:0, najednou to bylo o gól. Druhý poločas jsme ještě zrychlili kombinaci, byli jsme v ní přesnější a předvedli nejlepší říjnový výkon. Celkově až na drobnosti, které si rozebereme a věříme, že se z nich poučíme, jsme s výkonem spokojeni.

31.
říj
FC Baník Ostrava VS FC Fastav Zlín
SpSM-TOP U 15 žáci

Poločas: 2:1
Branky: 55. a 62. Macej, 58. a 66. Bitta, 12. Janál, 23. Grygar - 35. Šůstek Rozhodčí: Bebenek - Svoboda, Jurajda