Fotbalová akademie
neděle 02. září. 2018
U11 - zápasy

Přesvědčivá výhra jedenáctky

V tomto utkání měla hru pod kontrolou U11 Baníku, která si s chutí zastřílela a přesně mířila celkem dvanáctkrát. Zaslouženě tedy první výhra v soutěži.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Jiřího Lébla: Ve svém druhém mistrovském utkání jsme zajížděli na hřiště Val.Meziříčí. Do utkání jsme měli skvělý nástup, max. jsme využívali velikost hřiště. Po dobrém úvodu jsme přestali hrát, jak jsme si řekli a jak se na utkání tréninkem připravujeme a začali jsme hrát "minipřípravkový fotbal", kde je balón, tam jsou všichni! Po 15.min. hry, kdy si hráči vyzkoušeli, že takhle se k brance soupeře nedostaneme, jsme opět začali hrát jako organizovaný tým a výsledkem byly další branky v soupeřově síti po pěkných kombinačních akcích. Hráčům nelze vytknout špatný přístup, naopak hrají s nadšením a za to je chválíme. Jsme rádi, že se v určitých momentech objevují trénované věci a zvyšuje se aktivita chtít míč.

Informace o utkání

29.
středa
srp
TJ Valašské Meziříčí VS FC Baník Ostrava
SpSM-U 12 SEVER žáci

Statistiky

Poločas: 0:5
Branky: 47. Hruška - Šmiga 3x, Javorský 3x, Návrat2x, Rác, Mohelník, Kubiš, Richter Rozhodčí: Františák
Diváci: 70

Sestavy

FC Baník Ostrava

Vidlář, Hrnčárek, Bartošic, Mácha, Návrat, Rác, Richter, Šmiga, Sukaný, Škubala, Mohelník, Kundrát, Masopust, Javorský, Kubiš

U11