Fotbalová akademie
středa 12. června. 2024
U19/B - zápasy

Na závěr remíza ve Znojmě

V posledním zápase se ve Znojmě zrodila remíza. Ostravští hráči se po pauze brzy ujali vedení, které ovšem ani přes další šance či pokutový kop nedokázali navýšit. Domácím se v závěru podařilo vyrovnat, oba týmy se tak rozešly po bodu.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Poslední mistrovské utkání jsme odehráli ve Znojmě. Snažili jsme se kombinovat, dostávali se dobře až do finální fáze, ale tam jsme neměli kvalitní řešení situací. Soupeř několikrát zahrozil, ale také dobře nevyřešil možnosti v poslední třetině hřiště. Po změně stran jsme šli do vedení, kopali jsme ještě penaltu, mohli jsme navýšit skóre, ale nebyla proměněna. Domácí tým byl tímto naším nezdarem nabuzen a v závěru vyrovnal, utkání skončilo remízou. Do zápasu nastoupilo šest kluků z kategorie U16, bylo to pro ně náročné, snahu měli, nasbírali další cenné zkušenosti. V tabulce MSDL jsme skončili na třetím místě. V zápasech dostávali prostor hráči mladších ročníků, neměli to lehké, někdy jsme nezkušeností nedotáhli utkání do vítězného výsledku, ale kluci zaslouží pochvalu za přístup v celé sezóně Do dalších let přejeme všem klukům hodně zdraví a fotbalových i osobních úspěchů.

Informace o utkání

09.
neděle
čer
1.SC Znojmo FK VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 81. Vünsch - 51. Perrette Rozhodčí: Fabeš – Šíma, Jäger
Diváci: 50

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kuchař - Glamoš (60. Hrnčárek), Hruška, Raběčný, Němčík - Raab, Škubala - Kořínek (46. Jurásek), Staněk (60. Šmíd), Perrette (70. Kyselý) - Bílek

U19/B