Fotbalová akademie
pondělí 03. června. 2024
U17 - zápasy

Přesvědčivá výhra sedmnáctky v Liberci

Další vítězné utkání má za sebou sedmnáctka Baníku. Sice jako po několikáté v posledních zápasech inkasovala jako první, tak dokázala na vývoj správně zareagovat a ještě do pauzy nastřílela tři branky. Ve druhé půli přidala ještě stejný počet, a to dalších několik tutovek zůstalo nevyužito. Poslední kolo čeká ostravské v sobotu proti Zbrojovce.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Aleše Mooce a Martina Folty: V silném dešti jsme odehráli kvalitní utkání především v druhé půli. První poločas nás trápili nepřesnosti a lacině inkasovaný gól po standardní situaci. I přesto jsme si vytvořili velké množství šancí a do šaten šli za stavu 3:1. Druhý poločas byl už jenom o nás, hráli jsme rychle, kombinačně a bez zbytečných ztrát. Bohužel jsme neproměnili velké množství šancí. Rozdíl ve skóre mohl být mnohem vyšší.

Informace o utkání

01.
sobota
čer
FC Slovan Liberec VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:3
Branky: 23. Nagy, 83. Přinda - 37. a 77. Doležel, 34. a 50. Dvořáček, 28. Švrček, 88. Škrkoň Rozhodčí: Vokoun – Trojan, Švec
Diváci: 76

Sestavy

FC Baník Ostrava

Bitta (63. Jelínek) - Pinkas, Mechl, Jadrníček (63. Lores), Švrček - Graclík, Kulyk - Dvořáček, Škrkoň, Doležel - Drozd (63. Zajac)

U17