Fotbalová akademie
pondělí 10. června. 2024
U19 - zápasy

Devatenáctka porazila doma Zbrojovku Brno

V posledním mistrovském zápase hostila devatenáctka Brno. Hosté z pozice druhého týmu tabulky tahali v prvním poločase za kratší konec, nicméně branka nepadla a do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém dějství se domácí dostali do vedení, které ale trvalo krátce. Zbrojovka vyrovnala po rohovém kopu a dorážce z malého vápna. Ostravští si ale vedení vzali zpět a v samotném závěru vítězství pojistili. Baníkovci tak v tomto soutěžním ročníku obsadili šestou příčku.

Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: Poslední utkání jsme zvládli herně i výsledkově. Takto by jsme se chtěli prezentovat každý zápas. Prezentovat jako tým. Dnes nebylo na hřišti špatného výkonu. Chtěl bych poděkovat hráčům za závěr sezóny, který byl pro ně velice náročný, protože bojovali na vícero frontách. Vedení Akademie za poskytnuté podmínky a samozřejmě celému realizačnímu týmu za maximální úsilí v rámci každodenní přípravy.

Informace o utkání

08.
sobota
čer
FC Baník Ostrava VS FC Zbrojovka Brno
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 53. Pira, 70. Frýdl, 90. Drozd - 58. Nezveda Rozhodčí: Dresler – Mrázek, Hrdina
Diváci: 89

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka - Řeháček, Míček, Pantok, Zástřešek (39. Raběčný) - Frýdl, Staněk - Glamoš (67. Dvořáček), Kyselý (77. Drozd), Lores - Pira (77. Bílek)

U19