Fotbalová akademie
pondělí 20. května. 2024
U15 - zápasy

Výhra patnáctky nad Jihlavou

Po výhře v Brně nad vedoucí Zbrojovkou se představila patnáctka na domácí půdě, kde vyzvala druhou Jihlavu. I v tomto duelu předvedli ostravští dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. Už v úterý je čeká další domácí duel, tentokráte proti Sigmě Olomouc.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Milana Chalupy: V první půli snesla naše hra slušné měřítko. Měli jsme dobrou intenzitu ve hře s míčem i bez míče, spoustu zisků, vysoký počet zakončení, dobré situace v kombinaci a jen škoda, že jsme klidněji neřešili finální fázi. Do obrany jsme pracovali dobře, jen posledních 5 minut první půle jsme se zbytečně stáhli a přenechali iniciativu soupeři. Bohužel do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře, bylo to z naší strany takové utahané a utrápené. Naštěstí se nám podařilo skóre ještě navýšit a utkání dohrát do vítězného konce. Jsme si vědomi, že se nám druhý poločas nepovedl, ale hráči si za celkově odpracované utkání zaslouží pochvalu. Věříme, že příště náš výkon opět posuneme o kus dále. Stále chceme být lepší.

Informace o utkání

18.
sobota
kvě
FC Baník Ostrava VS FC Vysočina Jihlava
SpSM-TOP U 15 žáci

Statistiky

Poločas: 2:0
Branky: 13. Babilon, 32. Benýšek, 50. Chovaneček Rozhodčí:Proske – Stankov Patrik, Herda
Diváci: 50

Sestavy

FC Baník Ostrava

Doležal - Mikulenka, Grygar, Hlavatý, Török, Holek (65. Kuder), Marcol, Benýšek (48. Lukeš), Ručka (41. Chovaneček), Hrabovský (65. Kilian), Babilon (78. Havran)

U15