Fotbalová akademie
pondělí 29. dubna. 2024
U19 - zápasy

Devatenáctka se Zlínem nerozhodně

Neproměněné příložitosti z úvodu zápasu domácí po závěrečném hvizdu mrzely. Hosté naopak produktivní byli, když před pauzou pěknou střelou prostřelil Moučku Dorňák. Po pauze krátce po svém nástupu na hřiště vyrovnal Drozd. Tutovku v nastavení ovšem domácí nevyužili, a tak utkání skončilo dělbou bodů.

Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: My i hráči jsme si vědomi, že bod je prostě málo. Vstup do zápasu jsme měli kvalitní, vlezli jsme na soupeře, přehrávali jsme ho hlavně v krajích hřiště a připravili jsme si v prvních 5 minutách dvě tutové šance a jednu pološanci. Úvod zápasu hodně ovlivnil zbytek celého zápasu, protože kdybychom načali soupeře hned na začátku, měl by to daleko těžší. Na kdyby se ale nehraje. Ve 20. minutě náš tlak opadl a soupeř začal přecházet do protiútoků a jeden jsme směrem do defenzivy sehráli opravdu špatně. Soupěř skóroval a my věděli, že to bude opět hra do plné obrany. Srovnat jsme dokázali zásluhou Drozda, který měl dobrý výběr místa a dotlačil míč přes brankáře a obránce do brány. V závěru se sám před brankářem ocitl Staněk, který situaci nevyřešil do gólu. Nakonec tedy remíza. Tak jak jsem minule chválil všechny za individuální výkony, tak v týdnu budu ke klukům kritičtější. Měli jsme směrem dopředu slabší pohyb a dozadu ne vždy fungovala organizace.

Informace o utkání

27.
sobota
dub
FC Baník Ostrava VS FC Fastav Zlín
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 62. Drozd - 42. Dorňák Rozhodčí: Zaoral – Silný, Měkýš
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka - Kowalczyk, Musil, Drobek, Krejčí - Míček, Frýdl - Havran (74. Prince), Diviš (81. Staněk), Podhorný - Pira (59. Drozd)

U19