čtvrtek 18. dubna. 2024
U14 - zápasy

Čtrnáctka v Jihlavě zvítězila

Skóre se v Jihlavě přelévalo z jedné strany na druhou. Domácí dokázali smazat jednobrankovou ztrátu a jít do vedení. Hosté dokázali to samé a když domácí srovnali pět minut před koncem na 3:3, vypadalo to na dělbu bodů. Ostravští ovšem tři minuty před koncem strhli vedení a vítězství na svou stranu.

Hodnocení trenéra Roberta Blaška a Aleše Neuwirtha: Utkání jsme nezačali úplně v intezitě a kvalitě, kterou bychom měli mít. Za stavu 0:1 jsme laxně řešili útočné standartní situace a finální fázi, z čehož nás soupeř potrestal vyrovnáním. Ve druhém poločase jsme sice přidali v ofenzívě, ale hrůzostrašně bráníli ať už po ztrátě míče, zbytkovou obranou tak individuálně. To samozřejmě byla voda na mlýn soupeři, který hrál s nadšením a trestal naší nedůslednost. Pozitivem je touha zvrátit nepříznívý vyvoj v utkání a snaha za každou cenu vyhrát..... Nicméně tyhle zápasy musíme lépe kontrolovat ve všech fázích hry a ne hrát hekticky a laxně!!!!

13.
dub
FC Vysočina Jihlava VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 14 žáci

Branky: 25. Pokorný, 52. Trnka, 75. Vodička - 14. a 77. Výtisk, 66. Frydrych, 69. Serafín Rozhodčí: Polodna - Pištěk