Fotbalová akademie
pondělí 15. dubna. 2024
U19 - zápasy

Domácí prohra devatenáctky s Olomoucí

Tak ani přes vedení se nepodařilo zlomit devatenáctce sérii porážek. Proti Sigmě to byla taktická bitva, která mnoho brankových příležitostí nenabídla. I přesto se domácí čtyři minuty před přestávkou ujali vedení, bohužel po krátce poté přišla ztráta, faul a vyrovnání z penalty. Druhá půle přinesla tlak domácích, ovšem udeřili hosté z rohového kopu. Výhru hanáci ubránili a odvezli si domů cenné tři body.

Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: První poločas jsme hned v úvodu neproměnili velkou šanci. Dále se pokračovalo v hodně taktické hře. Po akci na pravé straně a následném centru se prosadil Podhorný. Bohužel hned v vzápětí jsme obdrželi gól z penalty. Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii, dobývali jsme branku soupeře, dali tyč, ale gól jsme nepřidali. Inkasovali jsme gól po rohu soupeře a špatné orientaci v boxu. Teď musíme dát hlavy vzhůru a pokračovat v práci, je na čem stavět.

Informace o utkání

13.
sobota
dub
FC Baník Ostrava VS SK Sigma Olomouc
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 1:1
Branky: 41. Podhorný - 43. Proniuk, 79. Macharáček Rozhodčí: Bureš Jakub – Schneider Pavel, Brázdil
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka- Kowalczyk, Musil, Drobek, Krejčí - Míček, Frýdl - Havran (78. Perrette), Diviš, Podhorný - Prince (63. Pira)

SK Sigma Olomouc

Král – Siegl, Pavlíček, Kubát, Macharáček – Györe, Jalovičor (90. Kolařík), Zahradníček (65. Táborský), Huňa (65. Stryk) - Proniuk (50. Judas), A. Uriča

U19