Fotbalová akademie
středa 10. dubna. 2024
U19 - zápasy

Devatenáctka podlehla domácímu Slovácku

Nezvládnutý druhý poločas rozhodl o důležitém a cenném vítězství domácích, kteří bojují o záchranu v nejvyšší dorostenecké soutěži. Ti tak po vítězství ve Frýdku a domácím skalpu Slavie porazili další tým z popředí tabulky. To ostravský Baník si naopak připsal třetí porážku v řadě.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: V taktické bitvě zaslouženě zvítězil soupeř a získal důležité body k záchraně. My jsme po první inkasované brance dali hlavy dolů a nepochopitelně přestali hrát. Takto liga hrát nejde, to je cesta do pekel. Náš výkon byl hrůzostrašný a nefungovalo nám vůbec nic. Nemám pro to pochopení. Na domácích byla vidět touha po vítězství. Nám strašně chybí vlastnosti, se kterými jsme začínali a díky nim se dostali až na vrchol. Zdobila nás disciplína, náročnost, obranná fáze, vytváření a proměňování brankových příležitostí.. Bohužel v tomto zápase tam z toho nebylo nic. Ani hrdost, že hraju za Baník. Každý musí být sám na sebe náročnější, být zodpovědný v situacích... Je potřeba se zamyslet každý nad sebou. Musíme si sáhnout do svědomí. Cesta na vrchol je vždycky těžká, ale cesta dolů je pokaždé jednoduchá.

Informace o utkání

06.
sobota
dub
1.FC Slovácko VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 76. a 82. Uduebo, 54. Barát, 56. Mikač, 79. Novotný Rozhodčí: Žurovec – Zapletal, Štipčák
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka - Glamoš, Drobek, Míček, Krejčí - Musil, Frýdl, Diviš ( 70. Lores) - Podhorný, Prince (59. Drozd), Havran (59. Perrette)

U19