Fotbalová akademie
čtvrtek 21. března. 2024
U15 - zápasy

Zbrojovka nad síly patnáctky

Zápas s prvním Brnem patnáctce nevyšel. Hned v úvodu hosté inkasovali a krátce po čtvrthodině hry vedli domácí již o tři branky, což bylo také poločasové skóre. Zbrojovka přidala v prní minutě druhého poločasu čtvrtou branku a bylo v podstatě o vítězi a třech bodech rozhodnuto. V sobotu vyjedou starší žáci k dalšímu zápasu do Karviné.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Milana Chalupy: Sami jsme si utkání zkazili již v úvodu utkání a poté už to byla pouze křeč. Nedokázali jsme se do utkání vrátit žádnou brankou, neproměnili jsme ani pokutový kop. Soupeř nás předčil především v rychlosti a fyzické vyspělosti, zaslouženě zvítězil a my teď musíme hodit výsledek za hlavu, maximálně se poučit a udělat v dalších utkáních vše pro to, abychom byli úspěšní.

Informace o utkání

20.
středa
bře
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 15 žáci

Statistiky

Poločas: 3:0
Branky: 4. Němec, 8. Nimrichter, 17. Pernica, 41. Zdráhal, 50. D. Dvořák Rozhodčí: Koryčanská - Jäger, Skoupý
Diváci: 57

Sestavy

FC Zbrojovka Brno

Staněk - J. Hajský (49. Srneček), Němec, Hadár, Nimrichter (49. Mašek), Kotek (58. Navrátil), Pernica (49. F. Hajský), Zdráhal, Pochop (58. Cenek), Vyroubal (46. D. Dvořák), Lužný

FC Baník Ostrava

Doležal - Mikulenka (46. Schulla), Grygar, Hlavatý, Ručka (58. Kilian), Holek, Babilon (58. Benýšek), Lukeš, Hrabovský (72. Chovaneček), Marcol (72. Kuder), Rataj (29. Török, 58. Havran)

U15