úterý 12. března. 2024
U14 - zápasy

Čtrnáctka rozhodla v poslední minutě

Cennou výhru si na úvod jara připsala čtrnáctka. Ta doma se Slováckem prohrávala, otočila, aby osm minut před koncem bylo opět srovnáno. Touha po vítězství byla oceněna vítězným gólem v poslední minutě, a tak po závěrečném hvizdu byla obrovská radost na straně domácích.

Hodnocení trenéra Roberta Blaška a Aleše Neuwirtha: Začátek utkání byl z naší strany nervozní a pomalý, nešly nám věci, které nás zdobily v přípravě. Soupeř měl malé, pohyblivé a skvěle technicky vyspělé hráče, což nám chvíli dělalo problémy. Nicméně do šancí jsme soupeře nepouštěli a sami jsme několik vyložených řešili na úkor vědomého zakončení razancí. V utkání byly vidět některé zajímavé individuální výkony a samozřejmě nás těší charakter týmu, protože jsme vyrovnávali na 1:1 a v závěru rozhodli v náš prospěch. Emoce, které ukázali kluci po vstřeleném gólu bychom ale chtěli po celé utkání.

09.
bře
FC Baník Ostrava VS 1.FC Slovácko
SpSM-TOP U 14 žáci

Branky: 57. Míček , 63. Výtisk, 80. Frýdl - 49. Ruman, 72. Shromáždil Rozhodčí: Mitura – Mankovecký, Ražný