pondělí 04. března. 2024
U17 - zápasy

Sedmnáctka o výhru přišla v nastavení

Skvělý první poločas ostravských znamenal tříbrankové vedení, které při troše štěstí mohlo být i vyšší. Ve druhém dějství Slavie přidala a dostala se na kontaktní branku. Poté ovšem nádhernou střelou dostal Binar Baník do dvoubrankového vedení a zdálo se, že tři body poputují do Ostravy. Domácí ve čtvrté a páté minutě nastavení vyrovnali a body se nakonec dělily.

Hodnocení trenéra Aleše Mooce a Martina Folty: Na Slavii jsme odehráli výborný první poločas. Byli jsme agresivní v presinku, nebezpeční z přechodu a produktivní v koncovce. Soupeře jsme nepustili do žádné velké šance a sami jsme se třikrát prosadili a měli další šance. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Zbytečně jsme byli moc pasivní, nechali se zatlačit do defenzívy a zaslouženě ikasovali. Za stavu 3:2 jsme hru trošku vyrovnali a z ojedinělé šance jsme 5 minut před koncem odskočili na dvoubrankové vedení. I přesto jsme utkání nezvládli a nedotáhli do vítězného konce. Za druhý poločas jsme si vyhrát nezasloužili a je to pro nás velké ponaučení pro příště.

02.
bře
SK Slavia Praha VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 0:3
Branky: 67. a 94. Čížek, 60. Šmiga, 95. Korenc - 7. a 30. Škrkoň, 25. Drozd, 85. Binar Rozhodčí: Štípek – Ulrich, Zima