Fotbalová akademie
pondělí 04. března. 2024
U19 - zápasy

Na Slavii devatenáctka prohrála

Slavisté oplatili ostravským porážku z úvodního kola podzimu a zvítězili. O výsledku rozhodl první poločas, kdy domácí vstřelili dvě branky a tento stav uhájili až do konce zápasu. Hráči Baníku se už nyní ale určitě připravují na sobotní duel na Vistě, kde přivítají Frýdek Místek.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: Na první mistrovské utkání se Slavíí jsme se všichni těšili a jeli jsme s odhodláním uspět. Úvod utkání byl v naší režii, Slavie byla zaskočená naším aktivním presinkem a měli jsme hned v úvodu několik rohových kopů. Bohužel jsme inkasovali z prvních dvou střel Slavie a šlo se do kabin za stavu 2:0 pro domácí. V druhé půli jsme pokračovali v aktivitě, ale kontaktní branku se nám nepodařilo vstřelit. Slavie nám dala lekci v efektivitě. I když jsme herně odehráli slušné utkání, nemohli jsme zvítězit, protože jsme nebyli dostatečně nebezpeční v pokutovém uzemí soupeře, a to rozhodlo.

Informace o utkání

02.
sobota
bře
SK Slavia Praha VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 2:0
Branky: 13. Pikolon , 27. Teterya Rozhodčí: Ulrich – Štípek, Zima
Diváci: 50

Sestavy

FC Baník Ostrava

Keller - Glamoš, Musil, Drobek, Krejčí - Raab (72. Koutný), Lores (72. Prepsl) - Podhorný, Havran, Kowalczyk (55. Drozd) - Diviš (88. Raběčný)

U19