Fotbalová akademie
čtvrtek 02. listopadu. 2023
U15 - zápasy

Patnáctka poprvé bez bodu

Ve třináctém kole poprvé patnáctka nebodovala, když na půdě olomoucké Sigmy dvakrát inkasovala a sama se ani jednou nedokázala prosadit. Nyní se již budou soustředit na úterní domácí zápas proti Opavě.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Martina Folty: Soupeř na nás vletěl a především v prvním poločase si vytvořil vysoký počet brankových příležitostí. My jsme zbrkle řešili přechodovou fázi, dělali spousty nevynucených chyb ve středu hřiště, málo otáčili hru a především měli slabé doplnění směrem k vápnu soupeře. Souhrně nám chyběla kvalita a pohyb. Fotbal je o správných řešeních herních situací a tady jsme neobstáli. V druhé půli jsme byli opticky více ve hře. Trochu jsme pozměnili výstavbu. Do hry jsme se mohli vrátit i výsledkově, ale i ve vyložených šancích jsme selhali. Ale soupeř zvítězil zaslouženě.. My se teď potřebujeme dát dohromady především zdravotně a stále pracovat na našich nedostatcích. Máme před sebou další utkání, ve kterých se budeme chtít ukázat v lepším světle.

Informace o utkání

26.
čtvrtek
říj
SK Sigma Olomouc VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 15 žáci

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 37. Škop, 61. Kuneta Rozhodčí: Čampišová – Pavlíček, Pospíšil
Diváci: 76

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hořínek - Ručka, Hrabovský (67. Niedoba), Frydrych, Kilian, Pospíšil (41. Rataj), Marcol, Chovaneček, Lukeš, Baroš, Török (61. Kaspřík)

U15