úterý 29. srpna. 2023
U14 - zápasy

Čtrnáctka vstřelila šest branek

I třetí mistrovské utkání čtrnáctka zvládla, když doma porazila Jihlavu. Už ve čtvrté minutě byl stav 1:1, gólově bohaté utkání pokračovalo dále, ale prosadili se už především domácí. Proto si připsali další tři body do tabulky žákovské ligy.

Hodnocení trenéra Roberta Blaška a Aleše Neuwirtha: První poločas se hrál ve vysoké intezitě. Hlavně v přechodové fázi a v rychlém protiútoku to mělo parametry ať už intezitou tak počtem hráčů v pokutovém území, kde chybělo trošku přesnější zakončení, klid ve finální fázi, ale počtem a postavením hráčů ve finální fázi jsme spokojeni. Dobře fungovala zbytková obrana. Problém byla výstavba hry, tam nám dělala problém agresitivita soupeře při presinku, takže jsme si v určitých situacích zbytečně pomáhali dlouhýmí míči. Druhý poločas nám chvíli dělal problém při defenzivních posunech, takže někteří hráči měli zbytečné metry navíc. Od druhé půle poločasu jsme vše zlepšili a přidali 3 branky, takže jsme v součtu obou poločasů spokojeni.

26.
srp
FC Baník Ostrava VS FC Vysočina Jihlava
SpSM-TOP U 14 žáci

Poločas: 3:2
Branky: 24. a 38. Míček, 57. a 61. Frýdl, 3. Výtisk, 49. Niedoba - 4. Ritter, 36. Kaplan Rozhodčí: Kovařik – Písečný, Herda