Fotbalová akademie
úterý 24. října. 2023
U19/B - zápasy

Prohra osmnáctky s Líšní

Série neporazitelnosti při bilanci deseti výher a jedné remízy je u konce. Osmnáctka doma nestačila na brněnskou Líšeň. Ta se na konci půle dostala do vedení, ve druhé části dokázali pouhé tři minuty po vyrovnání opět strhnout vedení na svou stranu a to již uhájili. Ostravští tak poprvé v sezóně okusili hořkost porážky.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: První poločas proti Líšni se nám nepovedl, měli jsme malou nabídku, hráli jsme pomalu jak s míčem, tak i bez něj. Odhodlanější, starší hráči soupeře byli agresivní, rychlí a zaslouženě se na konci první půle ujali vedení. Druhý poločas bylo na nás vidět větší odhodlání, vyrovnali jsme, ale za chvíli jsme inkasovali ze standardní situace a do konce zápasu jsme už nestihli vyrovnat. Hráči z Líšně měli větší touhu po vítězství a proto si odváží tři body. U nás převládá zklamání z individuálních výkonů většiny hráčů. Kluci si mysleli, že zápas lehce zvládnou, ale bez ochoty a bojovnosti to nešlo.

Informace o utkání

22.
neděle
říj
FC Baník Ostrava VS SK Líšeň
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 80. Staněk - 42. Naprelac, 83. Cupal Rozhodčí: Zapletal – Mrázek, Tvrdý
Diváci: 50

Sestavy

FC Baník Ostrava

Keller - Jonathan, Raběčný, Krejčí, Keňo(46. Kowalczyk) - Kyselý(76. Zámečník), Prepsl (60. Němčík) - Badošek, Staněk, Glamoš (65. Zajac) - Perrette (46. Hanák)

U19/B