Fotbalová akademie
pátek 13. října. 2023
U19/B - zápasy

V Třinci uspěla i osmnáctka

Také osmnáctka zvládla čtvrteční předehrávku v Třinci za tři body. Sice prohrávala, ale za tři minuty bylo vyrovnáno a ještě do poločasu naklonili ostravští hráči skóre na svou stranu. Po pauze se ještě ujala střela Staňka a hosté šli do dvoubrankového vedení. V předposlední minutě se podařilo domácím ještě snížit, ale na další změnu stavu již čas neměli.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V Třinci se na mokré umělé trávě hrál svižný fotbal. Domácí tým se nesnažil rozehrávat, vynechával střední pásmo, brankář nakopával dlouhé míče na útočníky a ti sváděli důrazné souboje s našimi obránci. Většinu odražených míčů jsme posbírali a snažili jsme se konstruktivně zakládat naše akce. Kombinační hra byla slušná, měli jsme velmi dobrý přechod do útočné fáze, vstřelili jsme krásné góly, mohlo jich být ještě více, šance na to byly. Pochvala pro kluky za předvedený způsob hry.

Informace o utkání

15.
neděle
říj
FK Fotbal Třinec VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 1:2
Branky: 26. Nieslanik, 89. Čmiel - 29. Glamoš, 42. Perrette, 71. Staněk Rozhodčí: Potiorek – Ganaj, Bolec
Diváci: 50

Sestavy

FC Baník Ostrava

Bitta - Struhař (46. Staněk), Raběčný, Krejčí, Jonathan (71. Němčík) - Raab, Pantok (46. Ogbu) - Perrette (61. Hanák), Kyselý, Badošek (46. Prince) - Glamoš

U19/B