Fotbalová akademie
pondělí 09. října. 2023
U19/B - zápasy

Osmnáctka doma přehrála Zbrojovku Brno

Zápas se Zbrojovkou začala lépe hostující sestava, která se dostala do vedení. Za pět minut bylo ovšem vyrovnáno a do konce poločasu ostravští dokonali obrat. Ve druhé půli měli možnosti ke skórování hosté, prosadili se ale pouze domácí, kteří tak v desátém zápase k jedné remíze přidali devátou výhru.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním poločase jsme proti kvalitnímu týmu Brna hráli nepřesně, zbrkle, nabídka od hráčů byla malá, po zisku míče jsme měli lehké ztráty, v koncovce jsme ale byli produktivní a otočili jsme skóre v náš prospěch. Soupeř byl nebezpečný v rychlém protiútoku. Po změně stran jsme se zlepšili, byli jsme klidnější v kombinaci, více se dostávali do zakončení a nakonec vyhráli. Byl to náročný zápas, a i když nám to fotbalově úplně nešlo, tak kluci chtěli výsledkově uspět. Při častých změnách v naší sestavě je nesehranost znát.

Informace o utkání

08.
neděle
říj
FC Baník Ostrava VS FC Zbrojovka Brno
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 2:1
Branky: 16. a 87. Perrette, 39. Matušinský, 78. Raběčný - 11. Hříba Rozhodčí: Šafrán – Dudek, Bystroňová
Diváci: 62

Sestavy

FC Baník Ostrava

Keller - Pinkas. Raběčný, Krejčí, Jonathan - Kyselý (82. Mohelník), Badošek(60. Graclík) - Matušinský (60. Struhař), Perrette, Němčík - Hanák (68. Staněk)

U19/B