Fotbalová akademie
pondělí 28. srpna. 2023
U19/B - zápasy

S Karvinou si poradila také osmnáctka

Čtvrtý zápas, z toho třetí domácí po sobě, stoprocentní bilance. Zatím osmnáctka šlape, když si připsala další vítězství v soutěži. Tentokráte doma porazila Karvinou o dvě branky, když ale rozdíl mohl být podstatně vyšší. V neděli čeká ostravské duel v Šumperku.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Od začátku zápasu jsme hráli na jednu bránu. Karviná hrála v bloku na svojí půlce, ale i tak jsme si hlavně v prvním poločase vytvořili spoustu gólových situací, měli bychom je proměňovat, mít jasnější vedení a dohrát zápas ve větším klidu. Soupeře jsme v závěru stále nechali v naději, že by mohl z nějakého brejku skórovat a stav zdramatizovat. Pozitivní je, že se do zakončení dostáváme, vše dobře provedeme až do finální fáze, ale tam nejsme kvalitní a přesní. Je třeba, aby kluci byli v tréninku pořád na sebe nároční, dělali vše naplno, potom se to v utkání pozitivně projeví.

Informace o utkání

26.
sobota
srp
FC Baník Ostrava VS MFK Karviná
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 13. Lores, 46. Hanák Rozhodčí: Kaloč – Jurajda, Horáková
Diváci: 45

Sestavy

FC Baník Ostrava

Keller- Pinkas, Mechl, Raběčný, Keňo- Lores (66. Šopík), Zámečník - Matušinský (46. Kyselý), Staněk(46. Perrette), Glamoš(59. Němčík) - Hanák (75. Struhař)

U19/B