Fotbalová akademie
pondělí 30. října. 2023
U19 - zápasy

V Boleslavi devatenáctka otočila v samém závěru

Vedli, do poločasové pauzy prohrávali, v úplném konci dokázali ostravští dvěmi brankami vyrovnat a strhnout vítězství na svou stranu. O branky se postarali obránci, dva zásahy si připsal Sirotek, v nastavení rozhodl teprve šestnáctiletý David Řeháček. Hned v úterý je čeká dohrávka v Jihlavě.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: Vstup do utkání jsme měli velmi dobrý, kdy jsme dobře kombinovali a byli na míči. Ve 14. minutě jsme se ujali vedení po hezké akci a prosazení se v pokutovém uzemí Tomašem Sirotkem. Ve 20. minutě přišel zkrat Remiáše, který daroval gól soupeři. Boleslav hrála co jsme očekávali a čekala na naše chyby. Ta druhá přišla ve 26. minutě a soupeř opět trestal. Do poločasu se skóre už nezměnilo. Do druhé půle se kluci semkli a šli jsme si všichni za tím, abychom si vzali vítězství zpět na naši stranu, což se nám podařilo v samotném závěru a vezeme důležité vítězství domů.

Informace o utkání

26.
čtvrtek
říj
FK Mladá Boleslav VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 2:1
Branky: 21. Buryán, 26. Pavlíček - 16. a 87. Sirotek, 91. Řeháček Rozhodčí: Hádek – Matějček, Machýček
Diváci: 50

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka - Sirotek, Remiáš, Drobek, Řeháček - Pantok (66. Jonathan), Musil - Havran, Diviš, Podhorný (55. Drozd) - Prince Emmanuel

U19