Fotbalová akademie
čtvrtek 02. listopadu. 2023
U19 - zápasy

Další venkovní výhra devatenáctky

V krátkém sledu sehrála devatenáctka druhé venkovní utkání za sebou a opět dokázala zvítězit. Po výhře v Boleslavi tentokráte vyloupila Jihlavu. Sice opět rychle po vedoucí brance inkasovala, ale tentokráte si vedení vzala zpět do pauzy a tento stav se již ve druhém dějství nezměnil. V sobotu doma hostí od čtvrt na dvě nováčka z Liberce.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: V dohrávce jedenáctého kola jsme hráli na půdě Jihlavy. Do utkání jsme vstoupili dobře a po pěkné akci se ujali vedení. V celém zápase jsme měli velmi dobrý rychlý přechod do útoku a po jedné z akcí jsme mohli odskočit do dvoubrankového vedení, ale bohužel nám chyběl větší klid v zakončení. Po chybě v naší rozehrávce jsme nabídli soupeři vyrovnání. Jihlava hrála jednoduchý fotbal a hrozila hlavně ze standartních situací. Na konci prvního poločasu jsme to byli ale my, kdo využil standartní situaci. Kluci si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Informace o utkání

31.
úterý
říj
FC Vysočina Jihlava VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 1:2
Branky: 18. Pivnička - 15. Prince, 45. Remiaš Rozhodčí: Pfeifer – Fabeš, Svoboda
Diváci: 88

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka - Řeháček, Remiáš, Drobek, Sirotek - Musil, Lores (57. Pantok) - Havran (87. Doležel) , Diviš (87. Badošek), Prince - Drozd (76. Jonathan)

U19