Fotbalová akademie
pondělí 09. října. 2023
U19 - zápasy

S Budějovicemi devatenáctka remizovala

Dvakrát devatenáctka vedla, jednou prohrávala, nakonec duel skončil remízou. V první půli byly k vidění hned čtyři branky, druhé dějství bylo chudší, přesto se domácí dokázali prosadit a dostat do vedení. To ale nevydrželo dlouho a protože v závěru i přes tlak už ke změně skóre nedošlo, rozešli se oba soupeři po bodu.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: V sobotním utkání si to s námi o body přijeli rozdat kvalitní České Budějovice. Utkání bylo jako na houpačce. Hrál se otevřený fotbal, který musel diváka bavit. Škoda, že za stavu 3:2 jsme utkání nedotáhli do vítězného konce. Za mě zasloužená remíza. Čeká nás anglický týden, kdy ve středu přijede Slovácko a v sobotu jedeme do Jihlavy. Zmobilizujeme všechny síly a uděláme maximum pro to abychom byli úspěšní.

Informace o utkání

07.
sobota
říj
FC Baník Ostrava VS SK Dynamo České Budějovice
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 2:2
Branky: 15. Podhorný, 43. Havran, 61. Kowalczyk - 26. Zíka, 38. Gantogtokh, 72. Gončarov Rozhodčí: Mikeska – Habermann, Jurajda
Diváci: 88

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka - Řeháček, Musil, Drobek, Sirotek - Manu, Raab - Podhorný (65. Glamoš), Kowalczyk (65. Malý), Havran - Diviš (80. Badošek)

U19