Fotbalová akademie
pondělí 02. října. 2023
U19 - zápasy

Těsná výhra devatenáctky ve Zlíně

Úvodní roh zápasu a branka v síti domácích. Asi nikdo nepočítal, že gól Řeháčka ze druhé minuty utkání bude posledním a vítězným. Ale stalo se. I přes náznaky šancí se ve zbytku zápasu neprosadil ani jeden tým a tak ostravští hráči slaví nejtěsnější výhru a tři body ze Zlína.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: Do utkání jsme vstoupili na jedničku, když jsme se z prvního rohu již ve 2. minutě dostali do vedení po premiérové brance v kategorii U19 mladíčkem Řeháčkem.Utkání bylo z obou stran opatrné, nikdo nechtěl udělal vážnější chybu, přesto v přechodech u obou týmu bylo hodně zkažených míčů. My jsme si vytvořili tlak po serii rohů a akcích z křídelních prostorů, bohužel jsme nebyli dostatečně hladoví a agresivní v pokutovém území soupeře. V druhé půli jsme zbytečně pouštěli soupeře do hry standartnímí situacemi na vlastní polovině a tím nabízeli šanci soupeři ke skorování. Z jedné standartky nás skvěle podržel Moučka. Škoda nedotažených akcí do otevřenější obrany soupeře, kdy jsme mohli vsítit druhý gól a uklidnit se více na míči. Přesto kluky chválím za zodpovědnost, přístup a zlepšení chování v defenzivní činnosti.

Informace o utkání

30.
sobota
zář
FC Fastav Zlín VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 2. Řeháček Rozhodčí: Batík – Kostelník, Dorotík
Diváci: 137

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka- Sirotek, Remiáš, Musil, Řeháček - Emamnuel, Pantok, Podhorný (64. Glamoš) - Kowalczyk (77. Malý), Diviš, Havran (90. Krejčí)

U19