Fotbalová akademie
pondělí 25. září. 2023
U19 - zápasy

Prohra devatenáctky s Pardubicemi

Nepovedená půlhodina v prvním poločase rozhodla o výsledku utkání. Hosté se tak dostali do pohodového náskoku, který udrželi až do konce. Domácí sice deset minut před koncem snížili, ale na více to nestačilo.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: Naší lehkovážností a špatným přístupem jednotlivců jsme Pardubice pustili v úvodní půlhodině po hrubých individuálních chybách do hrozivého třígólového vedení. Soupeř byl zodpovědnější, důraznější, běhavější, a to na nás stačilo. Někteří kluci si musí sáhnout do svého svědomí a rychle spadnout na zadek. Ve hře samotné nám vázla kombinace a součinnosti mezi řadami. Do druhé půle jsme udělali tři změny a herní obraz se změnil. Byli jsme více na míči, ale gólově jsme se dokázali prosadit až v 80. minutě, což je pozdě. Soupeř si vývoj utkání hlídal a my jsme se snažili dobývat a s výsledkem něco udělat. Utkání si vyhodnotíme a očekáváme zlepšení do dalšího kola úplně ve všem.

Informace o utkání

23.
sobota
zář
FC Baník Ostrava VS FK Pardubice
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:3
Branky: 80. Ogbu Emmanuel - 7. Borůvka, 23. Kosina, 25. Rolenec Rozhodčí: Žurovec – Písečný, Šeruda
Diváci: 75

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka- Sirotek, Musil (46. Kowalczyk), Míček, Řeháček - Pantok, Badošek (46. Emanuel), Diviš (46. Malý) - Havran (65. Glamoš), Pira, Podhorný

U19