Fotbalová akademie
pondělí 18. září. 2023
U19 - zápasy

Devatenáctka vyhrála na Sigmě

Devatenáctka opět naskočila na vítěznou vlnu. Po nezdaru v Plzni dokázala zase zabrat a zvítězit na horké půdě olomoucké Sigmy. Hned v sobotu je doma čeká další těžké utkání proti Pardubicím.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: Na Sigmě jsme odehráli dobré utkání. Vstup nám vyšel, byli jsme dobře nastavení a agresivní .Vypracovali jsme si 3 velmi slibné šance, ale nebyli jsme efektivní a špatně jsme řešili finální fázi. Zdobila nás aktivita v dobrém pohybu a slušná práce hráčů v chování na míči. Odměnou nám bylo vedení po hezké akci Havrana, který našel na zadní tyči Podhorného a ten míč uklidil do sítě. V druhé půli jsme pokračovali v aktivitě a po individuální akci se krásně trefil Havran. Mohli jsme jít do třígólového vedení, ale ve stoprocentní šanci selhal Diviš. Tím jsme dali Sigmě naději a v 90. minutě přislo snížení. Zavěr zápasu už jsme si pohlidali a utkání dotáhli do vítězného konce. Klukům patří pochvala za dobrý výkon.

Informace o utkání

16.
sobota
zář
SK Sigma Olomouc VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 90. Nechvátal - 37. Podhorný, 51. Havran Rozhodčí: Pospíšil – Habermann, Torres
Diváci: 100

Sestavy

SK Sigma Olomouc

Mazur – Táborský (74. Petráš), Siegl, Pavlíček, Macharáček (74. Judas) – Jalovičor, Zahradníček, Vaculík (56. Nechvátal) – Nguyen (80. Huňa), Proniuk, Stryk (80. Kubát)

FC Baník Ostrava

Moučka- Řeháček, Remiáš, Drobek, Sirotek- Musil, Pantok, Diviš (81. Badošek)- Podhorný (63. Glamoš), Pira (63. Malý), Havran (81. Emanuel).

U19