Fotbalová akademie
čtvrtek 15. června. 2023
U16 - zápasy

Šestnáctka na závěr remizovala ve Zlíně

Dvacet osm kol byla šestnáctka bez remízy, až předposlední duel s Olomoucí a závěrečný duel ve Zlíně přinesl dělbu bodů. Po první půli to ovšem na remízu nevypadalo, když domácí vedli o tři branky. Po pauze převaha ostravských přinesla vyrovnání, dokonalý obrat se již nepovedl. Šestnáctka tak ukončila sezónu na výborném druhém místě.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Zápas dvou poločasů. V tom prvním jsme předvedli podprůměrný výkon bez pohybu a velkým počtem ztrát. Soupeř se po čtyřech střelách dostal do vedení 3:0. V druhé půli jsme předvedli diametrálně odlišný výkon, kdy jsme soupeře zamkli na jeho polovinu. Stačilo to pouze na vyrovnání, i když jsme ještě trefili tyčku a měli další šance utkání rozhodnout. Bohužel hrát jenom poločas nestačí. Tímto zápasem jsme ukončili mistrovskou část sezóny, ale v pátek nás ještě čeká přátelské utkání na Rapidu Vídeň.

11.
čer
FC Fastav Zlín VS FC Baník Ostrava
MSDL ml. U16

Poločas: 3:0
Branky: 8. Pastyřík, 18. Brázda, 35. Hellebrand - 72. Binar, 83. Ďurina, 86. Řeháček Rozhodčí: Šimoník - Vlk, Mitáček