Fotbalová akademie
úterý 30. května. 2023
U19/B - zápasy

Série osmnáctky skončila v Líšni

Po dvaceti zápasech našla přemožitele osmnáctka, která po promarněném prvním poločase i přes šance nedokázala odvrátit porážku. Již ve středu se představí na Vistě proti Jihlavě.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Martina Folty: V tomto utkání zvítězil antifotbal. My jsme zaspali úvod utkání a dostali soupeře do hry po našich nepřesnostech. Obraz hry byl o dobývaní branky domácích a ze strany soupeře o rychlém přechodu po našich ztrátách, dlouhých míčích a pevné obraně. Bohužel těch chyb jsme v utkání udělali příliš mnoho a přesto jsme stále mohli věřit ve vítězství. Šancí jsme si vypracovali dostatek, bylo tam břevno, výborné zákroky brankáře domácích a také neproměněná penalta. Především za výkon v druhém poločase zaslouží kluci pochvalu, takto musíme pokračovat v dalších utkáních a zapracovat na obranné součinosti. Pro nás je dobře, že příští utkání hrajeme hned ve středu a půjdeme tam s cílem odčinit tento zápas a urvat další 3 body do tabulky.

Informace o utkání

27.
sobota
kvě
SK Líšeň VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 2:0
Branky: 16. a 58. Zvejška, 12. Tauš - 46. a 62. Tarasenko Rozhodčí: Gasnárek - Mayer, Suchánek
Diváci: 55

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hafera (46. Kramář) - Krejčí (86. Frýdl), Raběčný, Harušťák, De Castro (46. Švrček) - Slipchenko, Blažej (72. Henrique Silva) - Zámečník, Šudák (83. Lores), Podhorný - Tarasenko

U19/B