Fotbalová akademie
pondělí 29. května. 2023
U19 - zápasy

Prohra devatenáctky v Jihlavě

Páteční duel devatenáctka v Jihlavě nezvládla. Nedokázala se gólově prosadit a sama naopak po chybách dvakrát inkasovala. Teď ostravské čeká v sobotu duel s třetími Pardubicemi a poté poslední kolo na půdě vedoucí Sparty.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Radima Kováře: V první půli bylo utkání opatrné a nikdo nechtěl udělat chybu. Bohužel jsme ji první udělali my a ve 30. minutě šel soupeř do vedení. Po dlouhém nákopu propadli naši stopeři a zakončující hráč měl už snadou práci. Přesto jsme si vypracovali dvě golové šance, kdy z jedné zazvonila tyč po hezké střele Koutného. Měli jsme víru a odhodlání v druhé půli stav utkání otočit. Soupeře jsme presovali a v určitých pasážích ho zamkli na jeho polovině. Bohužel dvě stoprocentní šance jsme opět neproměnili a soupeř po naší ztrátě uprostřed hřiště potrestal na 2:0. Dnes rozhodla efektivita a individuální chyby v našich řadách. Mrzí nás ztráta tří bodů na půdě Jihlavy.. V týdnu se zvedneme a půjdeme odhodlaní do dalšího utkání zvítězit.

Informace o utkání

26.
pátek
kvě
FC Vysočina Jihlava VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 54. Hudák, 31. Zimmermann Rozhodčí: Pfeifer - Rosický, Šíma
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kubný - Michlík, Remiáš, Musil, Krupička- Pantok, Sirotek, Zelenka (57. Látal)- Koutný (71. Havran), Frolek(57. Diviš), Málek (74. Perrette)

U17