Fotbalová akademie
úterý 25. dubna. 2023
U19 - zápasy

Také Duklu devatenáctka přehrála

Také osmé jarní kolo devatenáctka zvládla a připsala si další tři body do tabulky. Proti Dukle měla více ze hry, dala tři branky a udržela čisté konto. Nyní se už hráči plně koncentrují na páteční duel v Karviné, která také má na jaře dobrou formu.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Radima Kováře: Z naší strany takové hektické utkání, kdy jsme až moc chtěli a bylo to kontraproduktivní. Konečný výsledek mohl být daleko vyšší, ale také jsme se mohli nakonec i strachovat. Nástup jsme měli velmi dobrý a dokázali jsme se dostat do dobrých příležitostí. Bohužel jsme žádnou nevyužili a začali hrát netrpělivě, kdy jsme si sami ubírali více sil než bylo potřeba. Jednu branku se nám podařilo dotlačit do sítě v závěru poločasu a do druhé půle jsme chtěli vstoupit stále aktivně, ale především s klidnou hlavou. Nástup se nám opět povedl a byli jsme nebezpeční, bohužel opět bez gólového efektu. V náročném počasí postupně oběma týmům docházeli síly ale ještě jsme dokázali přidat dvě branky a vítězství potvrdit, i když soupeř nastřelil jednou břevno. Chválíme Duklu, že chtěla po celé utkání hrát fotbal, ale především děkujeme klukům do kabiny, přestože cítíme, že výkony mohly být lepší.. výhry si velmi vážíme.

Informace o utkání

22.
sobota
dub
FC Baník Ostrava VS FK Dukla Praha
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 41. Musil, 74. Slipchenko, 88. Tarasenko Rozhodčí: Kotík - Godfryd, Novák
Diváci: 77

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kubný - Sirotek, Remiáš, Musil, Bewene - Pantok, Zelenka - Koutný (88. Chidera Agbo), Diviš (69. Slipchenko), Málek (86. Tarasenko) - Jamiu Abdoulkarim (69. Frolek)

U19