Fotbalová akademie
čtvrtek 13. dubna. 2023
U16 - zápasy

Šestnáctka vstřelila šest branek

Po delší pauze díky odloženým zápasům nastoupila šestnáctka k mistrovskému zápasu. Na Vistě se utkala s HFK Olomouc. Zápas byl bohatý na góly, hned šestkrát se prosadil domácí tým, ovšem hosté byli také produktivní. V sobotu čeká na ostravské výjezd na Zbrojovku.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Po necelých třech týdnech jsme odehráli další mistrovské utkání. Na klucích šlo poznat, že jsme hráli letos poprvé na přírodní trávě. Bylo tam mnoho špatných zpracování a nepřesností. I přesto jsme první poločas začali dobře, dali jsme rychlé góly a byli aktivní. Postupem času se naše hra zpomalovala, znepřesnila a soupeři jsme před poločasem nabídli laciný gól. Druhý poločas byl z naší strany jeden z nejhorších. Olomouc jsme pustili do mnoha šancí a sami jsme nebyli moc nebezpeční. Musíme být mnohem zodpovědnější v obrané fázi, protože jsme ani napočtvrté na jaře neudrželi čisté konto a opět dostali tři góly.

Informace o utkání

12.
středa
dub
FC Baník Ostrava VS 1. HFK Olomouc
MSDL ml. U16

Statistiky

Poločas: 4:1
Branky: 5. Šopík, 8. Hrnčárek, 18. Jadrníček, 30. Jílek, 66. Frýdl, 74. Matušinský - 33. Hovorka, 69. Dosoudil, 83. Hellus Rozhodčí: Malý - Mankovecký, Tomai
Diváci: 45

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kramář - Jílek, Škubala, Švrček (46. Frýdl), Pinkas - Lores (70. Ďurina), Jadrníček - Šopík, Dvořáček, Hrnčárek - Doležel (70. Matušinský)

U16