úterý 11. dubna. 2023
U19/B - zápasy

Osmnáctka derby zvládla

V derby zápase se jako první prosadili hosté a ujali se vedení. Poté byly šance na obou stranách, ale ujala se do půle už jen střela Perretteho z hranice šestnáctky. Po přestávce padla jediná branka. Po hlavičce Frolka výborně zasáhl hostující brankář, když vyrazil na tyč, ovšem po důrazu domácích nakonec dostal míč za brankovou čáru Tarasenko.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Martina Folty: V derby jsme se utkali v našich očích prozatím s nejkvalitnějším soupeřem souteže Opavou. Ve 12. minutě jsme po nedůrazu ve vlastním vápně inkasovali a utkání si zkomplikovali. Hrálo se vyrovnané utkání a skóre se mohlo měnit po nevyužitých šancích na obou stranách. Po hezké akci Perretteho jsme do poločasu vyrovnali na 1:1. Ve druhé půli jsme se dostali do vedení po našem důrazu ve vápně soupeře gólem Tarasenka. Potom už jsme utkání kontrolovali a mohli jsme přidat ještě pojistku po velké šanci Podhorného, která skončila na tyči. Klukům patří pochvala za přístup a odhodlání. V herních věcech máme rezervy, na kterých musíme neustále pracovat.

07.
dub
FC Baník Ostrava VS SFC Opava
MSDL st. U18

Branky: 24. Perrette, 53. Tarasenko - 12. Ligač Rozhodčí: Broskevič - Kaloč, Gába