Fotbalová akademie
pondělí 27. března. 2023
U17 - zápasy

Sedmnáctka udeřila po přestávce

Stejně jako devatenáctka měla sedmnáctka více ze hry, dokonce neproměnila pokutový kop a do kabin se šlo proto za bezbrankového stavu. Ten se změnil chvíli po změně stran a uklidňující druhý gól ostravských definitivně rozhodl o zisku třech bodů.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Do utkání proti Boleslavi jsme vstoupili velmi dobře, kopali jsme penaltu, ale neproměnili jsme ji. Soupeř hrál v bloku, moc nekombinoval, většinou jen nakopával míče, nepustili jsme hráče Mladé Boleslavi ani do jedné gólové šance. V prvním poločase jsme měli převahu, ale byli jsme netrpěliví a nepřesní, nedostávali jsme se přes bránícího soupeře do finální fáze. Druhý poločas jsme zvládli herně daleko lépe, hrálo se většinou jen na jednu bránu, střídající hráči pomohli svou kvalitou k lepší přechodové fázi, vytvořili jsme si více šancí a zaslouženě vyhráli.

Informace o utkání

25.
sobota
bře
FC Baník Ostrava VS FK Mladá Boleslav
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 50. Lacina, 72. Glamoš Rozhodčí: Lukašík - Kotala, Kaloč
Diváci: 55

Sestavy

FC Baník Ostrava

Keller - Řeháček, Zástřešek, Míček, Němčík (73. Raab) - Kyselý (46. Lores), Kulyk - Perrette (46. Lacina), Staněk, Glamoš (83. Struhař) - Bakrlík (73. Raběčný)

U17