Fotbalová akademie
pondělí 27. března. 2023
U19 - zápasy

Devatenáctka opět zvítězila

I čtvrté jarní kolo přineslo devatenáctce výhru a společně s posledními dvěma vítěznými zápasy na podzim proti pražským "S" se jedná o šestý vítězný zápas v řadě a posun již na třetí místo tabulky o skóre za Brno. O čtyři body výše je aktuálně vedoucí Sparta. Baníkovci vyhráli zaslouženě, po celý zápas byli trpěliví a v závěru rozhodl hlavou po rohovém kopu Jamiu (na snímku). Těší i třetí nula vzadu.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta, Patrika Rataje a Radima Kováře: Utkání jsme měli v poli pod kontrolou, avšak opět jsme nebyli schopni vše potvrdit i gólově. Soupeř chtěl hrozit pouze z rychlých protiútoků a standardních situací. Až na dvě naše zaváhání jsme soupeři nic nedovolili a naštěstí si pomohli rohovým kopem. Určitě bychom byli rádi za výraznější odskočení ve skóre a dohrát utkání s klidnou hlavou, chybí nám lepší řešení předfinální fáze a větší dravost v zakončení. Samozřejmě ale musíme hřáčům poděkovat a takto poctivě chceme pokračovat i dále..

Informace o utkání

25.
sobota
bře
FC Baník Ostrava VS FK Mladá Boleslav
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 73. Jamiu Rozhodčí: Kotala - Lukašík, Kaloč
Diváci: 87

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kubný - Sirotek, Agbo Chidera, Remiáš, Michlík - Pantok, Zelenka - Kowalczyk (72. Perrette), Diviš (90. Gotsiridse), Ibrahim Bewene (84. Slipchenko) - Jamiu Abdoulkarim (84. Frolek)

U19