Fotbalová akademie
čtvrtek 23. března. 2023
U19/B - zápasy

V Třinci osmnáctka remizovala

V Třinci to nezačalo pro hostující Baník vůbec dobře. Po chybách dvakrát inkasoval a domácí šli do vedení. Šance skórovat měli ostravští již v první půli, ale nepodařilo se. Ve druhé půli po změnách v sestavě se hrálo v podstatě na jednu bránu, ovšem z mnoha šancí se ujaly jen dvě, které vedly ke konečné remíze.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Martina Folty: Vstup do utkání se nám hrubě nepovedl. V 9. minutě po naších hrubých individuálních chybách jsme soupeře dostali na koně a do vedení 2:0. Soupeř se od té doby zatáhl a poctivou defenzívou se snažil výsledek ubránit. Kluci byli z toho zaskočeni a vázla nám kombinace. Přesto jsme si dokázali vytvořit stoprocentní šance, které jsme želbohu neproměnili. Po důrázné promluvě v kabině a třech změnách v sestavě jsme vstoupili do druhého poločasu. Výkony poločasů byly jako den a noc. Druhá půle byla plně v naší režii, bylo to o dobývání a efektivitě. Bohužel se nám utkání nepodařilo už otočit, i když jsme na to šance měli.. Prospali jsme úvod a urazili štěstěnu. Za druhý poločas kluky chválím za výkon i odhodlání utkání otočit. Velká pochvala patří mladíkům Zástřeškovi s Kulykem! Odehráli velmi dobré utkání a pomohli nám svým výkonem k remízovému výsledku 2:2.

17.
pátek
bře
FK Fotbal Třinec VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Poločas: 2:0
Branky: 5. Nieslanik, 9. Ballon - 48. Tarasenko, 80. Zámečník Rozhodčí: Dudek - Jurajda, Stankov