Fotbalová akademie
pondělí 19. září. 2022
U15 - zápasy

Patnáctka poprvé prohrála

Po pěti kolech stoprocentní domácí hostili Slovácko, které ze stejného počtu zápasů vytěžilo pouhý bod. V tomto utkání ovšem pohled na tabulku neplatil, hosté byli v první půli lepším týmem, skórovat dokázali ovšem až po pauze. Poté už měl utkání pod kontrolou Baník, ale nedokázal se gólově prosadit, a tak poprvé v sezóně neskóroval a ani nebodoval.

Hodnocení trenéra Michala Kováře: Do utkání se Slováckem jsme vstoupili velmi špatně a po celý první poločas jsme byli ve všech herních aspektech horší tým. Chyběl nám zejména důraz v osobních soubojích, naše hra byla nepřesná a bojázlivá. Ve druhém poločase jsme se ve zmíněných atributech zlepšili a začali být dominantním týmem. Bohužel své velké šance jsme nedokázali proměnit a naopak jsme obdrželi branku ze standardní situace. Zejména za výkon v první části utkání jsme si dnes bodovat nezasloužili.

Informace o utkání

17.
sobota
zář
FC Baník Ostrava VS 1.FC Slovácko
SpSM-TOP U 15 žáci

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 45. Hastík Rozhodčí: Macrineanu - Yeghiazaryan, Barčík
Diváci: 30

Sestavy

FC Baník Ostrava

Bitta - Hruška P. (50. Sukaný)., Škubala, Saulich - Hrnčárek, Cahlík, Hrabčák , Halfar (70. Masopust), Richter (41. Javorský) - Hruška F., Škrkoň

U15