čtvrtek 29. září. 2022
U16 - zápasy

Také šestnáctka proti Hlučínu vítězná

Také šestnáctka potvrdila roli favorita a upevnila si první pozici v tabulce. I když hostující Hlučín kousal a nevzdával se. Dokázal do poločasu srovnat dvoubrankovou ztrátu, ale po přestávce baníkovci třikrát udeřili a berou tak osmou výhru z devíti zápasů.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Do utkání s Hlučíném jsme vstoupili výborně a po 10 minutách vedli 2:0. Místo toho, abychom využili další šance a utkání rozhodli, tak jsme v posledních minutách nechali soupeře vrátit do zápasu. Na začátku druhého poločasu nám pomohl vlastní gól soupeře. Hru jsme potom měli pod kontrolou, soupeře jsme nepoštěli do větších šancí a sami jsme si jich hodně vypracovali. Kluky chválíme za další víťezství, i když poslední zápasy si sami zbytečně komplikujeme vlastní nedůsledností.

02.
říj
FC Baník Ostrava VS FC Hlučín
MSDL ml. U16

Poločas: 2:2
Branky: 4. Kulyk, 10. a 66. Dvořáček, 60. vlastní, 89. Ďurina - 33. Zajíc, 45. Holek Rozhodčí: Písečný - Čecháček, Kret