Fotbalová akademie
čtvrtek 29. září. 2022
U18 - zápasy

Souboj o první příčku osmnáctka zvládla

První s druhým, to byl souboj mezi osmnáctkou Baníku a devatenáctkou Hlučína. Ostravští byli první díky skóre a čekal se vyrovnaný zápas. V tomto zápase opět potvrdili dobrou produktivitu domácí hráči, kteří o své výhře rozhodli již do pauzy, když se prosadili hned čtyřikrát.

Hodnocení trenéra Martina Folty: Na Bazalech nás čekalo těžké utkání. Hostující celek byl určitě minimálně úvodní čtvrthodinu lepší a nebezpečnější. V podstatě se opakoval úvod z minulého zápasu v Prostějově. A stejně i nyní po naší úvodní brance se vše změnilo a převážilo na naší stranu. Přidali jsme do půle další tři branky a bylo v podstatě rozhodnuto. Hned po změně stran Hlučín snížil a kousal, ale vše jsme ustáli a sami byli nebezpeční směrem dopředu. Nakonec se nám podařilo ještě přidat pátou branku a zaslouženě jsme se tak mohli radovat z cenné výhry. V každém případě se musíme vyvarovat takových začátků, je potřeba šlapat od první minuty.

Informace o utkání

28.
středa
zář
FC Baník Ostrava VS FC Hlučín
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 4:0
Branky: 19., 36. a 44. Frolek, 25. Krejčí, 82. Frébort - 46. Šarközy Rozhodčí: Čecháček - Písečný, Kret
Diváci: 150

Sestavy

FC Baník Ostrava

Struhař - Frébort, Raběčný, Harušťák, Krejčí - Janál (83. Bakrlík), Badošek - Podhorný (46. Perrette), Murashenko (73. Struhař), Zámečník (79. Němčík) - Frolek (46. Koutný)

U18