Fotbalová akademie
pondělí 19. září. 2022
U19/B - zápasy

Osmnáctka porazila Zbrojovku Brno

Po smolné prohře v Opavě nastoupila doma osmnáctka proti Brnu. To bylo v úvodu nebezpečné, ale po dvou slepených brankách domácích se role otočily. A tak domácí ve druhé půli přidali ještě třetí branku a zaslouženě slaví pátou výhru v soutěži.

Hodnocení trenéra Martina Folty: Dnešní zápas nebyl vůbec jednoduchý. Hosté z Brna byli do naší první branky určitě nebezpečnější a více na míči, ovšem do žádné nebezpečné příležitosti se nedostali. Nám pomohl dobře zahraný rohový kop a hlava Koutného, kdy se míč odrazil od tyčky za brankovou čáru. Najednou jsme začali být nebezpeční a za minutu jsme mohli přidat druhou branku, tentokrát Koutný trefil vnější tyč. Aktivita přinesla druhou gólovou radost za další minutu, kdy Zámečník výborně z první nepohrdnul skvělou přihrávkou od Koutného. Ten ve druhém dějství přidal i další výstavní ránu do šibenice a stanovil tak konečný výsledek zápasu. Ve druhém poločase mrzí další tři až čtyři brankové situace, které jsme nedotáhli do konce, naopak těší nula vzadu.

Informace o utkání

18.
neděle
zář
FC Baník Ostrava VS FC Zbrojovka Brno
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 2:0
Branky: 33. a 78. Koutný, 35. Zámečník Rozhodčí: Bebenek - Thiemel, Plonka
Diváci: 76

Sestavy

FC Baník Ostrava

Struhař J. - Krejčí, Raběčný (61. Janál), Harušťák, Zámečník (70. Struhař M.) - Badošek, Maloň - Kedroň (61. Frolek), Podhorný, Frebort (70. Murashenko) - Koutný

U19/B