Fotbalová akademie
pondělí 05. září. 2022
U18 - zápasy

U18: Slovácko dostalo šest branek

Osmnáctka dobrými výkony se již vyhoupla o skóre do čela soutěže. Tentokráte si doma na Vistě poradila s osmnáctkou Slovácka a drží si velmi zajímavý počet vstřelených branek na zápas. Z dosavadních pěti zápasů má průměr přes 4 branky na zápas. Další zápas odehraje v sobotu v Opavě, která v minulé sezóně spadla z celostátní dorostenecké ligy.

Hodnocení trenéra Martina Folty: Velmi povedených šedesát minut hry nám zajistilo čtvrtou výhru v řadě. Proti Slovácku jsme hráli od začátku organizovaně, poctivě, s elánem, pohybem, s patřičnou agresivitou a fotbalovou kvalitou. Po zásluze jsme vstřelili krásné branky a kluci si fotbal užívali. Týmovému pojetí nebylo téměř co vytknout. Jen několik individuálních chyb. Bohužel od té 60. minuty i pod dojmem, že vedeme a nemůže se nám nic stát, tak už to nebylo ono. Už jsme situace přehrávali, nebyli jsme trpěliví, mnoho ztrát..... Tady bychom si přáli, aby jsme dokázali udržet koncentraci po celých devadesát minut hry. Jinak hráčům k vítězství gratulujeme.

Informace o utkání

04.
neděle
zář
FC Baník Ostrava VS 1.FC Slovácko
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 4:0
Branky: 15. Frébort, 26. Raběčný, 32. Kedroň, 37. Levčík (pen.), 55. Frolek, 74. Harušťák Rozhodčí: Šafrán - Zavřel, Seidler
Diváci: 70

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hafera - Raběčný (62. Němčík), Remiáš Jiří, Harušťák, Zámečník - Badošek, Maloň (62. Janál) - Kedroň, Levčík, Frébort - Frolek (72. Murashenko)

U18