Fotbalová akademie
pondělí 31. října. 2022
U17 - zápasy

Série sedmnáctky pokračuje

Páté vítězství v řadě se nerodilo lehce, ale povedlo se. Sedmnáctka utkání zvládla a drží si čtvrté místo s nepatrnou ztrátou na vedoucí Spartu. S tou se utká doma v posledním kole podzimu v sobotu 12. listopadu, ale ještě předtím zavítá do Pardubic. Tedy na půdu soupeře, který v posledním kole na vlastním hřišti porazil právě pražskou Spartu a připravil jí tak vůbec první bodovou ztrátu v soutěži.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Utkání jsme začali aktivně, byli jsme více na míči a snažili se kombinační hrou dostat do finální fáze. Po chybě v naší obraně však kopal soupeř penaltu, ale díky dobrému zákroku brankáře Kellera ji neproměnil. Nám se vzápětí podařilo vstřelit dva góly a mělí jsme i další příležitosti, bohužel jsme je neproměnili. Jihlava po dalším okénku v naší defenzivě do poločasu snížila. Po změně stran jsme měli další šance, mohli jsme o výsledku rozhodnout dříve. Jihlavští hráči stále cítili naději a bojovali až do konce. V zápase hraném v dobrém tempu se nám podařilo třetím gólem potvrdit vítězství až v závěru. Dnešní tři body se nerodily lehce, jsme za ně rádi, pochvala pro kluky, chtěli vyhrát.

Informace o utkání

27.
čtvrtek
říj
FC Baník Ostrava VS FC Vysočina Jihlava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 2:1
Branky:20. a 89. Kyselý, 27. Lacina - 35. Torner Rozhodčí: Jurajda - Kotala, Broskevič

Sestavy

FC Baník Ostrava

Keller - Struhař, Řeháček, Míček, Kowalczyk - Staněk (56. Murashenko), Raab - Perrette (66. Doležel), Kyselý, Lacina (46. Havran) - Bakrlík (87. Graclík)

U17